صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Congress Board Messageپیام کمیته راهبردی

 

اساتید ارجمند، همکاران گرامی؛

بسیار مفتخریم به اطلاع برسانیم پنجمین کنگره چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی (DTOGI) توسط گروه زنان و مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماریهای زنان(PGRC) در تاریخ 25 الی 27 بهمن 1402 در تهران مرکز همایشهای بین المللی ابوریحان برگزار خواهد شد.

در این کنگره مهمترین موضوعات بحث برانگیز در زمینه مسائل زنان، مامایی و نازایی به چالش گذاشته خواهد شد و تمامی بحث ها بر اساس اطلاعات پزشکی مبتنی بر شواهد Evidence Based Medicineو یا نظرات صاحبنظران به نام Expert Opinion خواهد بود.

این کنگره همانند کنگره های پیشین بسیار منحصر به فرد خواهد بود چرا که در طی سه روز، عناوینی مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت که برای دستیابی به اطلاعات آن باید در 4 الی 5 کنگره متفاوت حضور یافت.

از ویژگیهای منحصر بفرد این کنگره حضور برترین متخصصان داخلی و خارجی صاحب نظر در زمینه های مختلف زنان، مامایی و نازایی است تا پیرامون مهمترین مسائل مورد اختلاف نظر در زمینه اندوکرینولوژی زنان (PCO، اندومتریوزیس، یائسگی و هورمون درمانی)، بیماریهای مقاربتی، اوروژنیکولوژی، ژنیکوانکولوژی، نازایی و مامایی آخرین دستاوردها را به بحث و تبادل نظر بگذارند.

 امید است با یاری خداوند در پایان پنجمین کنگره  DTOGI راهکارهای عملی در حد امکان در تک تک موضوعات ارائه شود.

منتظر حضور فعال و استفاده از پیشنهادات و نظرات ارزشمند شما به منظور هر چه پربارتر برگزار شدن کنگره هستیم.

 

 

 

 

پروفسور مریم سادات حسینی

پروفسور فرح فرزانه

پروفسور ساغر صالحپور

رئیس کنگره

دبیر علمی کنگره

دبیر اجرایی کنگره

 


 
گالری
ورود اعضا
اخبار
درباره ایران
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
-
همکاران
حامیان